← Takaisin pelaajiin
United States
First seen Feb 18, 2026
Last seen 20 tuntia sitten
Soldier
Soldier
Soldier
Engineer
Medic
Medic
Soldier
Medic
Medic
Medic
Field Ops
Medic
Medic
Medic
Medic
Engineer
Soldier
Soldier
Engineer
Medic
Medic
=F|A=maecraes Enhanced
=F|A=1,838
ELO Rating
(Huippulukema: 1,873)
Headshot Ratio
44.6%
across all weapons
Damage Ratio
3.20
given / received
↑ 575,293
·
↓ 179,596
Team Preference
—
No data yet
160h 39m
Peliaika
21,668,445
Kokemuspisteet yhteensä
134,880
XP/tunti
79,663
Keskimääräinen XP/istunto
272
Istunnot
5
Pisin putki
3
Nykyinen putki
34
Pelatut kartat
ti, 00:00
Huippuaktiivisuus
Aktiivisuuskartta
81 aktiivista päivää
0
6
12
18
ma
ti
ke
to
pe
la
su
vähemmän
enemmän
Viimeisimmät istunnot
| Palvelimen nimi | Kartta | Pisteet | Kesto | Milloin |
|---|---|---|---|---|
| F|A RECRUITING XP SAVE | uje_00 | 791118 | 234m | 1 päivä sitten |
| F|A RECRUITING XP SAVE | supplydepot2 | 2789460 | 87m | 1 päivä sitten |
| F|A #2 XPSAVE FOREVER | supplydepot2 | 28841 | 81m | 3 päivää sitten |
| F|A #2 XPSAVE FOREVER | beerrun_b7a | 27274 | 22m | 1 viikko sitten |
| F|A RECRUITING XP SAVE | et_mor2_night_final | 921863 | 189m | 1 viikko sitten |
| F|A RECRUITING XP SAVE | et_mor2_night_final | 780521 | 126m | 2 viikkoa sitten |
| F|A RECRUITING XP SAVE | river_port | 775955 | 108m | 2 viikkoa sitten |
| F|A #2 XPSAVE FOREVER | decay_b7 | 26559 | 88m | 2 viikkoa sitten |
| F|A RECRUITING XP SAVE | saberpeak_final | 774807 | 86m | 2 viikkoa sitten |
| F|A RECRUITING XP SAVE | uje_00 | 925764 | 195m | 3 viikkoa sitten |
| F|A #2 XPSAVE FOREVER | et_beach | 24613 | 122m | 3 viikkoa sitten |
| F|A RECRUITING XP SAVE | mlb_daybreak | 771671 | 69m | 3 viikkoa sitten |
| F|A RECRUITING XP SAVE | capuzzo | 769983 | 56m | 4 viikkoa sitten |
| F|A RECRUITING XP SAVE | river_port | 769449 | 130m | 4 viikkoa sitten |
| F|A #2 XPSAVE FOREVER | v2_factory | 18420 | 72m | 1 kuukausi sitten |
| F|A RECRUITING XP SAVE | capuzzo | 768021 | 124m | 1 kuukausi sitten |
| F|A RECRUITING XP SAVE | goldrush-gals | 766516 | 154m | 1 kuukausi sitten |
| F|A RECRUITING XP SAVE | capuzzo | 764851 | 168m | 1 kuukausi sitten |
| F|A RECRUITING XP SAVE | etdo6 | 759362 | 128m | 1 kuukausi sitten |
| F|A RECRUITING XP SAVE | goldrush-gals | 16664181 | 61m | 1 kuukausi sitten |
Tunnetut aliakset
=F|A=maecraes
8628x
^&=^(F|A^&=^(maec^&raes
55x
Suosikki serverit
F|A RECRUITING XP SAVE
135 sessions · 147h
· 1 päivä sitten
F|A #2 XPSAVE FOREVER
13 sessions · 14h
· 3 päivää sitten
F|A BEGINNERS #2 XPS
1 sessions · 2h
· 1 kuukausi sitten
suosikki kartat
etdo6
13x · 16h
goldrush-gals
15x · 15h
river_port
10x · 13h
et_mor2_night_final
12x · 11h
fa_italy_b3
5x · 11h
capuzzo
10x · 10h
bba0-beta2
7x · 9h
fa_oasis_b3
11x · 8h
mlb_carnage
4x · 8h
venice_ne4
10x · 8h
embed_banner
vertical_banner
vertical_banner_help
iframe
Enhanced Tracker Enhanced
12900 matches recordedFirst Enhanced
2 kuukautta sitten
Last Seen (Enhanced)
3 päivää sitten
Enhanced Matches
12900
Account Type
Human Player
Weapon Breakdown
lifetime across 12900 matches
K/D:
721/10
Headshots:
290
Accuracy:
69.27%
Damage:
0
↑ / 0 ↓
Time played:
0.0%
Extended Combat
(latest match)
Team DMG
0↑ / 127↓
Assists
851
Gibs
3,699
⚠️ Team Kills
484
⚠️ Team Gibs
16,600
Self Kills
722
MP40
7173K/8246D
🎯 7473
42.3%
Colt
5980K/2893D
🎯 1548
38.5%
Thompson
469K/673D
🎯 645
47.2%
FG42
379K/53D
🎯 22
100.0%
Panzerfaust
344K/590D
🎯 1017
100.0%
Sten
325K/263D
🎯 144
100.0%
Luger
270K/96D
🎯 46
37.6%
Scoped Garand
224K/95D
🎯 367
100.0%
Dynamite
143K/79D
🎯 163
100.0%
Grenade
109K/1D
🎯 3
83.3%
Granatwerfer
75K/13D
100.0%
Browning (Mobile)
47K/201D
🎯 98
39.3%
Knife (K-bar)
34K/16D
🎯 20
41.5%
Rifle Grenade
33K/11D
76.9%
Bazooka
30K/65D
🎯 73
100.0%
Landmine
30K/36D
🎯 46
36.7%
MP34
17K/5D
100.0%
Satchel
12K/4D
71.4%
Knife
10K/8D
26.6%
Artillery
9K/0D
42.9%
Flamethrower
8K/2D
Scoped K43
7K/2D
100.0%
K43 / Kar98
6K/10D
35.6%
Mortar
6K/17D
13.3%
M1 Garand
1K/8D
100.0%
Airstrike
1K/0D
0.0%
MG42 (Mobile)
1K/3D
0.0%
XP Skills
highest level reached per skillBattle Sense
3427 XP
Level
4
140
MAX
Explosives & Construction
671 XP
Level
4
140
MAX
First Aid
700 XP
Level
4
140
MAX
Signals
484 XP
Level
4
140
MAX
Light Weapons
15569 XP
Level
4
140
MAX
Heavy Weapons
5931 XP
Level
4
140
MAX
Covert Ops
492 XP
Level
4
140
MAX
Activity Timeline
12900 enhanced matches total🗺️ caen2 · 2 rounds
2 päivää sitten
726K /
1409D
🎯 98
💥 8,301↑ /
3,358↓
🗺️ goldrush-gals · 2 rounds
3 päivää sitten
931K /
46D
🎯 190
💥 13,065↑ /
6,933↓
🗺️ sp_delivery_te · 2 rounds
3 päivää sitten
402K /
538D
🎯 106
💥 9,169↑ /
2,851↓
🗺️ et_beach · 2 rounds
3 päivää sitten
44K /
6D
🎯 84
💥 5,953↑ /
2,291↓
🗺️ decay_b7 · 2 rounds
1 viikko sitten
739K /
1099D
🎯 40
💥 6,273↑ /
841↓
🗺️ adlernest · 2 rounds
1 viikko sitten
82K /
14D
🎯 147
💥 12,766↑ /
3,186↓
🗺️ beerrun_b7a
1 viikko sitten
No scoring activity (warmup/spectator)
🗺️ caen2 · 2 rounds
2 viikkoa sitten
820K /
51D
🎯 113
💥 8,363↑ /
6,319↓
🗺️ goldrush-gals · 2 rounds
2 viikkoa sitten
250K /
261D
🎯 376
💥 8,207↑ /
4,014↓
🗺️ sp_delivery_te · 2 rounds
2 viikkoa sitten
52K /
19D
🎯 99
💥 7,936↑ /
3,020↓
🗺️ et_beach · 2 rounds
2 viikkoa sitten
83K /
490D
🎯 987
💥 8,470↑ /
2,187↓
🗺️ supplydepot2 · 2 rounds
2 viikkoa sitten
494K /
644D
🎯 95
💥 9,725↑ /
2,532↓
🗺️ braundorf_final · 2 rounds
3 viikkoa sitten
979K /
84D
🎯 189
💥 9,662↑ /
2,600↓
🗺️ fa_bremen_final · 2 rounds
3 viikkoa sitten
141K /
29D
🎯 109
💥 153,558↑ /
4,323↓
🗺️ caen2 · 2 rounds
3 viikkoa sitten
130K /
756D
🎯 1390
💥 14,193↑ /
14,995↓
🗺️ goldrush-gals · 2 rounds
3 viikkoa sitten
577K /
821D
🎯 122
💥 13,630↑ /
6,091↓
🗺️ sp_delivery_te · 2 rounds
3 viikkoa sitten
368K /
473D
🎯 113
💥 9,195↑ /
1,769↓
🗺️ et_mor2_night_final · 2 rounds
3 viikkoa sitten
489K /
826D
🎯 66
💥 5,647↑ /
4,204↓
Class Distribution
Medic
59% · 52 matches
· K/D 0.89
· 6,305 HS
Soldier
19% · 17 matches
· K/D 3.96
· 2,753 HS
Engineer
14% · 12 matches
· K/D 1.12
· 1,493 HS
Field Ops
5% · 4 matches
· K/D 0.74
· 480 HS
Covert Ops
3% · 3 matches
· K/D 0.96
· 634 HS